Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

WYBÓR KATEGORII WIEKOWEJ


Kategoria wiekowa:


RANKINGI KLUBU Rosja W 2017 ROKU



WG PUNKTACJI SINCLAIR`A

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

PKT

DATA
1.
OKULOV Artem
1994
Rosja
84.90
447.86
2017-04-06
2.
MALIGOV Adam
1993
Rosja
92.75
443.12
2017-04-07
3.
ALBEGOV Ruslan
1988
Rosja
159.20
434.35
2017-04-08
4.
KLIMONOV Egor
1992
Rosja
94.00
429.32
2017-04-07
5.
CHEN Oleg
1988
Rosja
68.85
424.60
2017-04-04
6.
PETROV Sergei
1994
Rosja
75.15
418.66
2017-04-05
7.
KHALIBEKOV Feliks
1990
Rosja
61.95
406.11
2017-04-02
8.
URVACHEV Aleksandr
2000
Rosja
76.58
391.83
2017-09-27
9.
GARAEV Zulfat
2000
Rosja
61.69
384.41
2017-09-25
10.
VAGAITSEV Danil
2001
Rosja
93.64
361.74
2017-09-29
11.
LUNIN Ilia
2002
Rosja
76.23
351.39
2017-09-27
12.
BALAEV Khas
2000
Rosja
96.32
350.92
2017-09-30
13.
MERDENOV Arsen
2000
Rosja
118.26
349.34
2017-09-30
14.
KHAPPAEV Magomet
2001
Rosja
89.95
336.71
2017-09-29
15.
MIRONENKO Ilia
1999
Rosja
68.40
334.10
2017-10-07
16.
KASHIRINA Tatiana
1991
Rosja
107.05
331.41
2017-04-08
17.
NELIAPENKO Ivan
2000
Rosja
49.56
308.48
2017-09-23
18.
ROMANOVA Anastasiia
1991
Rosja
68.95
302.34
2017-04-05
19.
KHLESTKINA Natalia
1992
Rosja
57.75
296.43
2017-04-03
20.
ALEEVA Tatiana
1991
Rosja
62.95
292.40
2017-04-04
21.
VOSTRIKOVA Mariia
1993
Rosja
71.55
290.34
2017-04-06
22.
TURIEVA Tima
1992
Rosja
62.75
286.40
2017-04-04
23.
MSTIEVA Diana
1994
Rosja
89.70
265.97
2017-04-07
24.
IVANOVA Anastasiia
1990
Rosja
57.70
264.73
2017-04-03
25.
KUSHENKO Dmitri
1998
Rosja
83.60
263.29
2017-11-24

KAT. 56 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
NELIAPENKO Ivan
2000
Rosja
49.56
80
103
183
2017-09-23

KAT. 62 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KHALIBEKOV Feliks
1990
Rosja
61.95
131
154
285
2017-04-02
2.
GARAEV Zulfat
2000
Rosja
61.69
127
142
269
2017-09-25
3.
KHLESTKINA Natalia
1992
Rosja
57.75
95
119
214
2017-04-03
4.
IVANOVA Anastasiia
1990
Rosja
57.70
89
102
191
2017-04-03
5.
GAVRILOVA Valentina
2000
Rosja
56.72
74
94
168
2017-09-25
6.
POLUTORNOVA Olga
2002
Rosja
61.32
71
91
162
2017-09-28

KAT. 69 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
CHEN Oleg
1988
Rosja
68.85
150
169
319
2017-04-04
2.
MIRONENKO Ilia
1999
Rosja
68.40
110
140
250
2017-10-07
3.
ROMANOVA Anastasiia
1991
Rosja
68.95
112
131
243
2017-04-05
4.
ALEEVA Tatiana
1991
Rosja
62.95
98
125
223
2017-04-04
5.
TURIEVA Tima
1992
Rosja
62.75
97
121
218
2017-04-04
6.
FOMICHEV Bogdan
1999
Rosja
62.90
76
93
169
2017-11-24
7.
BYCHOK Alena
2002
Rosja
62.74
73
90
163
2017-09-28

KAT. 77 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
PETROV Sergei
1994
Rosja
75.15
151
180
331
2017-04-05
2.
URVACHEV Aleksandr
2000
Rosja
76.58
142
171
313
2017-09-27
3.
LUNIN Ilia
2002
Rosja
76.23
125
155
280
2017-09-27
4.
VOSTRIKOVA Mariia
1993
Rosja
71.55
113
125
238
2017-04-06
5.
KIREEV Vadim
2002
Rosja
73.00
88
102
190
2017-10-07
6.
VIZGINA Ekaterina
2001
Rosja
69.73
83
105
188
2017-09-30
7.
OPEKUNOVA Iuliana
2001
Rosja
72.36
76
90
166
2017-09-30

KAT. 85 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
OKULOV Artem
1994
Rosja
84.90
165
212
377
2017-04-06
2.
KUSHENKO Dmitri
1998
Rosja
83.60
100
120
220
2017-11-24
3.
PAVLOV Sergei
2002
Rosja
82.20
90
98
188
2017-11-24

KAT. 94 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
MALIGOV Adam
1993
Rosja
92.75
180
208
388
2017-04-07
2.
KLIMONOV Egor
1992
Rosja
94.00
165
213
378
2017-04-07
3.
VAGAITSEV Danil
2001
Rosja
93.64
142
176
318
2017-09-29
4.
KHAPPAEV Magomet
2001
Rosja
89.95
135
156
291
2017-09-29
5.
MSTIEVA Diana
1994
Rosja
89.70
109
132
241
2017-04-07
6.
KUSHENKO Dmitri
1998
Rosja
85.80
100
112
212
2017-10-07
7.
SHEVCHENKO Maksim
1999
Rosja
88.20
100
110
210
2017-10-07

KAT. 105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
BALAEV Khas
2000
Rosja
96.32
142
170
312
2017-09-30
2.
BEDZHANIAN David
1988
Rosja
104.50
0
221
0
2017-04-08

KAT. +105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ALBEGOV Ruslan
1988
Rosja
159.20
196
237
433
2017-04-08
2.
MERDENOV Arsen
2000
Rosja
118.26
145
187
332
2017-09-30
3.
KASHIRINA Tatiana
1991
Rosja
107.05
137
180
317
2017-04-08
4.
KOMLEV Anatoli
1992
Rosja
105.50
100
130
230
2017-10-07

Losowy artykuł

W Lohja (FIN) rozegrano mistrzostwa „Baltic Cup 2014” w podnoszeniu ciężarów. W klasyfikacji zespołowej bezapelacyjne zwycięstwo odniosła reprezentacja Polski168 pkt. przed Finlandią144 pkt., Estonią73 pkt. i Łotwą25

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u