Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

WYBÓR KATEGORII WIEKOWEJ


Kategoria wiekowa:


RANKINGI POLSKI W 2014 ROKU



WG PUNKTACJI SINCLAIR`A

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

PKT

DATA
1.
DOŁĘGA Marcin
1982
Zawisza Bydgoszcz
113.10
450.20
2014-04-12
2.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
93.60
448.03
2014-10-26
3.
BONK Bartłomiej
1984
Budowlani Opole
104.40
443.50
2014-08-23
4.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
104.80
441.81
2014-10-26
5.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
93.30
438.35
2014-11-14
6.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
94.00
436.94
2014-10-26
7.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
100.30
427.86
2014-10-26
8.
DOŁĘGA Daniel
1988
Budowlani Opole
119.00
420.67
2014-08-02
9.
SAMORAJ Jarosław
1994
Mazovia Ciechanów
102.80
419.54
2014-10-26
10.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Górnik Polkowice
85.00
413.48
2014-03-01
11.
SZRAMIAK Krzysztof
1984
Śląsk Wrocław
84.40
412.55
2014-11-11
12.
KRASKA Adam
1978
Górnik Polkowice
116.80
404.83
2014-03-15
13.
KRAWCZYK Łukasz
1991
Budowlani Opole
81.60
400.22
2014-03-15
14.
KLICKI Krzysztof
1990
Mazovia Ciechanów
170.90
395.06
2014-04-12
15.
BAJER Daniel
1994
AKS Myślibórz
68.90
393.18
2014-10-26
16.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
76.70
392.51
2014-11-26
17.
HOIM Sebastian
1994
Budowlani Opole
93.10
389.49
2014-10-26
18.
DOŁĘGA Robert
1977
Orlęta Łuków
108.30
389.32
2014-03-15
19.
PAWLICKI Adrian
1989
Zawisza Bydgoszcz
85.00
388.39
2014-10-26
20.
SŁOWIKOWSKI Patryk
1994
Mazovia Ciechanów
76.70
387.46
2014-06-24
21.
BUDEK Przemysław
1992
Impuls Warszawa
111.10
387.23
2014-11-29
22.
KOCHAŃSKI Martin
1991
Start Grudziądz
115.30
387.21
2014-12-06
23.
ROSOŁ Tomasz
1989
Górnik Polkowice
67.80
386.41
2014-10-26
24.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
68.60
384.83
2014-04-07
25.
ŁAWECKI Łukasz
1994
Orlęta Łuków
83.60
383.20
2014-11-08

KAT. 56 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KOZŁOWSKI Dominik
1993
Zawisza Bydgoszcz
55.60
110
125
235
2014-11-23
2.
KUDŁASZYK Piotr
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
55.50
98
123
221
2014-04-29
3.
TOMCZYK Marcin
1993
Gryf Bujny
55.80
91
117
208
2014-06-21
4.
KOMOROWSKI Tomasz
1995
MOS Opole
55.70
92
115
207
2014-11-23
5.
KUJAWA Bartosz
1994
Zawisza Bydgoszcz
55.70
85
119
204
2014-06-06
6.
OLEŚKIEWICZ Kamil
1998
LKS Dobryszyce
55.70
86
114
200
2014-07-12
7.
URBAN Marcin
1994
Czarni-Góral Żywiec
55.60
84
116
200
2014-06-06
8.
JURECKI Szymon
1999
Tarpan Mrocza
56.00
90
102
192
2014-04-04
9.
CIUPA Kamil
1994
WLKS Siedlce
55.80
85
100
185
2014-06-06
10.
MAJEWSKI Szymon
1997
AKS Myślibórz
55.80
84
100
184
2014-10-26
11.
KOMOROWSKI Marek
1999
MOS Opole
55.30
83
97
180
2014-10-18
12.
FRIEDRICH Patryk
1996
Unia Hrubieszów
56.00
81
97
178
2014-06-06
13.
NOWICKI Jakub
1996
Promień Police
55.90
77
100
177
2014-05-10
14.
CIEĆKO Łukasz
1995
Agros Zamość
55.40
72
102
174
2014-06-06
15.
KOPERSKI Jacek
1996
Mazovia Ciechanów
53.50
79
93
172
2014-06-06

KAT. 62 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
BRYLAK Paweł
1997
UOLKA Ostrów Mazowiecka
61.90
109
141
250
2014-08-18
2.
PONIEDZIAŁEK Piotr
1995
Promień Opalenica
61.60
113
136
249
2014-11-23
3.
KWAPISZ Dominik
1993
AZS AJD Częstochowa
61.90
105
135
240
2014-11-24
4.
JANUŚ Dariusz
1997
Lechia Sędziszów Małopolski
61.50
105
135
240
2014-10-26
5.
KOZŁOWSKI Dominik
1993
Zawisza Bydgoszcz
57.30
108
125
233
2014-05-24
6.
ROTNICKI Szymon
1996
Zamek Gołańcz
61.90
105
128
233
2014-06-06
7.
KUDŁASZYK Piotr
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
61.80
100
131
231
2014-09-27
8.
OLEŚKIEWICZ Kamil
1998
LKS Dobryszyce
59.50
100
129
229
2014-11-09
9.
TOMCZYK Marcin
1993
Gryf Bujny
60.70
102
125
227
2014-03-23
10.
FRANCZYK Adrian
1996
Polwica Wierzbno
61.70
100
125
225
2014-05-24
11.
JURECKI Szymon
1999
Tarpan Mrocza
61.30
100
120
220
2014-09-13
12.
SZEWCZYK Mateusz
1996
AKS Myślibórz
62.00
98
120
218
2014-06-06
13.
TOMCZYK Andrzej
1993
UMLKS Radomsko
60.10
99
119
218
2014-11-09
14.
DUSIŃSKI Dominik
1993
AZS AJD Częstochowa
61.50
95
122
217
2014-06-21
15.
GARBACIAK Bartłomiej
1990
Andaluzja Piekary Śląskie
60.70
93
117
210
2014-03-15

KAT. 69 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
BAJER Daniel
1994
AKS Myślibórz
68.90
136
156
292
2014-10-26
2.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
68.60
125
160
285
2014-04-07
3.
ROSOŁ Tomasz
1989
Górnik Polkowice
67.80
131
153
284
2014-10-26
4.
CHOSZCZ Aleksander
1995
Atleta Gdańsk
69.00
122
147
269
2014-06-07
5.
SZATKOWSKI Mateusz
1996
Polwica Wierzbno
68.20
115
143
258
2014-06-07
6.
SKOCZEK Szymon
1995
Tarpan Mrocza
69.00
115
142
257
2014-06-07
7.
BĘBEN Patryk
2000
Stal Kunów
68.00
116
138
254
2014-10-18
8.
PONIEDZIAŁEK Piotr
1995
Promień Opalenica
64.20
112
141
253
2014-09-27
9.
KRAJEWSKI Jarosław
1989
Zawisza Bydgoszcz
68.90
109
141
250
2014-10-26
10.
PETKA Rafał
1997
HKS Szopienice
69.00
115
135
250
2014-05-10
11.
KLARECKI Damian
1990
AZS AJD Częstochowa
68.30
114
135
249
2014-10-26
12.
BRYLAK Paweł
1997
UOLKA Ostrów Mazowiecka
64.70
108
140
248
2014-07-12
13.
MRÓZ Damian
1992
Relaks Oborniki Śląskie
68.00
105
140
245
2014-06-21
14.
STRUŚ Rafał
1992
Legia Warszawa
69.00
108
137
245
2014-06-21
15.
KŁOS Kacper
1998
Krajna Sępólno Krajeńskie
68.10
105
132
237
2014-07-12

KAT. 77 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
76.70
140
171
311
2014-11-26
2.
SŁOWIKOWSKI Patryk
1994
Mazovia Ciechanów
77.00
137
170
307
2014-06-07
3.
KLIŚ Roman
1988
Górnik Polkowice
76.40
136
165
301
2014-10-26
4.
ROMANEC Tomasz
1993
Górnik Polkowice
76.70
133
163
296
2014-10-26
5.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
69.70
125
160
285
2014-03-15
6.
GRELA Błażej
1993
AZS AJD Częstochowa
75.90
128
155
283
2014-05-25
7.
BAJER Daniel
1994
Tarpan Mrocza
71.40
130
151
281
2014-12-13
8.
BADZIĄGOWSKI Kacper
1998
Sokół Więcbork
76.70
130
151
281
2014-04-06
9.
WERA Igor
1988
Start Grudziądz
76.80
125
155
280
2014-10-26
10.
SZATKOWSKI Mateusz
1996
Polwica Wierzbno
74.00
125
155
280
2014-09-27
11.
MIKOŁAJCZYK Dominik
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.80
126
152
278
2014-06-07
12.
ANDRZEJAK Kamil
1991
Śląsk Wrocław
76.30
123
155
278
2014-06-21
13.
PETKA Rafał
1997
HKS Szopienice
75.50
126
150
276
2014-12-07
14.
SKULIMOWSKI Mateusz
1998
MULKS Terespol
76.10
125
150
275
2014-12-25
15.
BANASZEWSKI Patryk
1995
Start Grudziądz
75.60
125
150
275
2014-10-26

KAT. 85 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Górnik Polkowice
85.00
155
191
346
2014-03-01
2.
SZRAMIAK Krzysztof
1984
Śląsk Wrocław
84.40
156
188
344
2014-11-11
3.
KRAWCZYK Łukasz
1991
Budowlani Opole
81.60
142
186
328
2014-03-15
4.
PAWLICKI Adrian
1989
Zawisza Bydgoszcz
85.00
145
180
325
2014-10-26
5.
ŁAWECKI Łukasz
1994
Orlęta Łuków
83.60
140
178
318
2014-11-08
6.
SZCZEPANIK Kamil
1993
AZS AJD Częstochowa
84.00
140
175
315
2014-10-26
7.
PELC Mateusz
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
83.70
140
170
310
2014-06-25
8.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
78.00
140
165
305
2014-05-18
9.
ROMANEC Tomasz
1993
Górnik Polkowice
82.90
139
164
303
2014-09-27
10.
SŁOWIKOWSKI Patryk
1994
Mazovia Ciechanów
78.60
136
165
301
2014-05-24
11.
BADZIĄGOWSKI Kacper
1998
Sokół Więcbork
78.10
140
160
300
2014-07-12
12.
JASIŃSKI Paweł
1996
Narew Pułtusk
84.30
134
166
300
2014-10-26
13.
GOLIASZ Daniel
1997
Mazovia Ciechanów
84.00
130
170
300
2014-12-07
14.
BARTH Bartłomiej
1996
Budowlani Opole
82.90
130
162
292
2014-05-24
15.
GRELA Błażej
1993
AZS AJD Częstochowa
82.30
130
160
290
2014-10-26

KAT. 94 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
93.60
177
215
392
2014-10-26
2.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
93.60
170
213
383
2014-10-26
3.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
94.00
178
205
383
2014-10-26
4.
HOIM Sebastian
1994
Budowlani Opole
93.10
158
182
340
2014-10-26
5.
KASINA Mateusz
1993
Budowlani Opole
94.00
155
180
335
2014-06-22
6.
PAWLICKI Adrian
1989
Zawisza Bydgoszcz
85.90
145
180
325
2014-08-23
7.
SZCZEPANIK Damian
1992
Mazovia Ciechanów
92.20
140
177
317
2014-11-28
8.
WIEJAK Kacper
1990
Błonianka Błonie
92.30
140
175
315
2014-03-15
9.
KOZYRA Jakub
1996
Mazovia Ciechanów
91.90
137
173
310
2014-12-07
10.
MIZERA Piotr
1990
AZS AJD Częstochowa
93.20
140
167
307
2014-03-15
11.
SADURA Krystian
1993
Zawisza Bydgoszcz
93.70
134
171
305
2014-10-26
12.
SZCZEPANIK Kamil
1993
AZS AJD Częstochowa
85.40
135
170
305
2014-05-25
13.
BULAK Krzysztof
1993
Znicz Biłgoraj
92.20
135
160
295
2014-02-08
14.
ZYGADŁO Jakub
1985
Zawisza Bydgoszcz
91.50
135
160
295
2014-03-15
15.
DEREŃ Mieczysław
1995
Polwica Wierzbno
90.00
134
160
294
2014-10-26

KAT. 105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
BONK Bartłomiej
1984
Budowlani Opole
104.40
185
220
405
2014-08-23
2.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
104.80
180
224
404
2014-10-26
3.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
95.80
175
215
390
2014-03-15
4.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
100.30
170
215
385
2014-10-26
5.
SAMORAJ Jarosław
1994
Mazovia Ciechanów
102.80
170
211
381
2014-10-26
6.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
94.60
175
201
376
2014-11-14
7.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
96.30
170
205
375
2014-03-15
8.
BUDEK Przemysław
1992
Impuls Warszawa
104.90
153
192
345
2014-12-08
9.
KASINA Mateusz
1993
Budowlani Opole
96.10
155
180
335
2014-05-24
10.
KUFFEL Jakub
1995
Promień Opalenica
104.50
145
180
325
2014-06-08
11.
BARAŃSKI Przemysław
1987
UMLKS Radomsko
101.40
137
180
317
2014-10-26
12.
BIEGA Tadeusz
1986
Tytan Oława
99.80
135
180
315
2014-03-15
13.
FALKOWSKI Julian
1995
Meyer Elbląg
104.80
142
170
312
2014-06-18
14.
WÓJTOWICZ Szymon
1994
Agros Zamość
104.40
140
171
311
2014-03-23
15.
GROMKIEWICZ Robert
1992
Górnik Polkowice
100.60
137
173
310
2014-03-15

KAT. +105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
DOŁĘGA Marcin
1982
Zawisza Bydgoszcz
113.10
192
230
422
2014-04-12
2.
DOŁĘGA Daniel
1988
Budowlani Opole
119.00
182
218
400
2014-08-02
3.
KLICKI Krzysztof
1990
Mazovia Ciechanów
170.90
175
220
395
2014-04-12
4.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
106.10
170
213
383
2014-03-15
5.
KRASKA Adam
1978
Górnik Polkowice
116.80
170
213
383
2014-03-15
6.
KOCHAŃSKI Martin
1991
Start Grudziądz
115.30
160
205
365
2014-12-06
7.
BUDEK Przemysław
1992
Impuls Warszawa
111.10
155
206
361
2014-11-29
8.
DOŁĘGA Robert
1977
Orlęta Łuków
108.70
159
201
360
2014-01-25
9.
ŁOZIŃSKI Bartosz
1994
Zawisza Bydgoszcz
135.90
166
191
357
2014-06-28
10.
KULPA Kamil
1988
AZS-AWF Biała Podlaska
122.80
150
194
344
2014-05-17
11.
AUGUSTYNIAK Krystian
1996
Nida Nidzica
121.10
147
186
333
2014-12-13
12.
RYKACZEWSKI Daniel
1992
Zawisza Bydgoszcz
141.70
150
180
330
2014-10-05
13.
GABRYŚ Marcin
1985
Ruch Chorzów
108.10
140
190
330
2014-11-11
14.
HACZKO Michał
1984
Talent Wrocław
130.50
141
175
316
2014-10-04
15.
WÓJTOWICZ Szymon
1994
Agros Zamość
105.10
145
170
315
2014-02-08

Losowy artykuł

W sobote w Tel Aviv (Izrael) zakończyły się Mistrzostwa Europy. W ostatnim dniu rywalizacji wielkie emocje zapewnili nam zawodnicy w kat. +105 kg. Bezkonkurencyjny okazał się LOVCHEV Aleksei (89, RUS; 134,

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u