Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

WYBÓR KATEGORII WIEKOWEJ


Kategoria wiekowa:


RANKINGI POLSKI W 2013 ROKU



WG PUNKTACJI SINCLAIR`A

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

PKT

DATA
1.
DOŁĘGA Marcin
1982
Zawisza Bydgoszcz
108.00
456.79
2013-09-14
2.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
84.70
454.91
2013-10-25
3.
BONK Bartłomiej
1984
Budowlani Opole
103.70
443.47
2013-10-27
4.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Górnik Polkowice
76.60
443.32
2013-10-24
5.
KASABIJEW Arsen
1987
Górnik Polkowice
95.20
441.42
2013-09-14
6.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
106.50
437.19
2013-09-14
7.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
93.30
434.91
2013-10-26
8.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
104.30
427.22
2013-09-28
9.
KOŁECKI Sylwester
1987
Górnik Polkowice
103.40
423.05
2013-09-14
10.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
97.00
422.27
2013-11-24
11.
DOŁĘGA Daniel
1988
Budowlani Opole
123.10
418.14
2013-10-27
12.
KUCZYŃSKI Damian
1986
Budowlani Opole
76.60
416.80
2013-04-11
13.
SROKA Krystian
1991
Tarpan Mrocza
90.10
414.96
2013-06-30
14.
KRASKA Adam
1978
Górnik Polkowice
116.60
411.37
2013-09-14
15.
DOŁĘGA Robert
1977
Orlęta Łuków
110.00
408.88
2013-08-03
16.
KOCHAŃSKI Martin
1991
Start Grudziądz
115.40
404.08
2013-06-30
17.
SAMORAJ Jarosław
1994
Mazovia Ciechanów
100.10
403.72
2013-05-10
18.
KLICKI Krzysztof
1990
Mazovia Ciechanów
168.00
401.19
2013-09-14
19.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
68.60
394.28
2013-11-23
20.
KOTERBA Przemysław
1992
Śląsk Wrocław
90.90
393.62
2013-03-23
21.
CHRUŚCIEWICZ Piotr
1984
Górnik Polkowice
80.20
391.59
2013-03-23
22.
KRAWCZYK Łukasz
1991
Budowlani Opole
78.90
391.34
2013-03-23
23.
GABRYŚ Marcin
1985
Flota Gdynia
107.70
386.79
2013-10-12
24.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
78.30
386.75
2013-11-16
25.
MIZERA Piotr
1990
AZS AJD Częstochowa
88.00
385.45
2013-06-09

KAT. 56 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KOZŁOWSKI Dominik
1993
GKS Kościerzyna
55.80
108
122
230
2013-09-22
2.
PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej
1987
Wimet Józefów
55.80
100
130
230
2013-04-08
3.
FRANCZYK Adrian
1996
Polwica Wierzbno
55.70
93
118
211
2013-09-05
4.
TOMCZYK Marcin
1993
Gryf Bujny
56.00
95
115
210
2013-09-28
5.
KOMOROWSKI Tomasz
1995
MOS Opole
56.00
88
110
198
2013-07-06
6.
URBAN Marcin
1994
Czarni-Góral Żywiec
55.40
84
114
198
2013-04-12
7.
KONDZIOŁKA Marcin
1988
Unia Hrubieszów
55.80
90
105
195
2013-09-13
8.
KUDŁASZYK Piotr
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
55.80
87
105
192
2013-10-05
9.
ŁUCZAK Paweł
1990
Zawisza Bydgoszcz
55.90
83
108
191
2013-06-29
10.
GABRYLEWICZ Kamil
1987
AZS-AWF Biała Podlaska
55.60
85
100
185
2013-09-13
11.
JANUŚ Dariusz
1997
Lechia Sędziszów Małopolski
55.40
80
103
183
2013-07-12
12.
TESMER Karol
1997
Sokół Więcbork
55.70
81
102
183
2013-07-12
13.
SZYMURA Michał
1990
Ruch Chorzów
56.00
80
102
182
2013-04-27
14.
MAJEWSKI Szymon
1997
AKS Myślibórz
53.00
82
100
182
2013-11-09
15.
OLEŚKIEWICZ Kamil
1998
LKS Dobryszyce
54.10
75
105
180
2013-11-10

KAT. 62 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KWAPISZ Dominik
1993
Stal Kunów
61.90
111
139
250
2013-09-22
2.
PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej
1987
Wimet Józefów
59.00
104
135
239
2013-03-23
3.
PONIEDZIAŁEK Piotr
1995
Promień Opalenica
61.50
108
130
238
2013-09-13
4.
TOMCZYK Marcin
1993
Gryf Bujny
60.70
105
125
230
2013-12-11
5.
BRYLAK Paweł
1997
UOLKA Ostrów Mazowiecka
61.20
101
129
230
2013-07-12
6.
TOMCZYK Andrzej
1993
UMLKS Radomsko
61.30
102
125
227
2013-04-12
7.
KOZŁOWSKI Dominik
1993
GKS Kościerzyna
56.70
105
120
225
2013-12-06
8.
ROTNICKI Szymon
1996
Zamek Gołańcz
61.10
97
123
220
2013-05-25
9.
ŚWIST Damian
1992
Meyer Elbląg
61.70
95
124
219
2013-06-29
10.
SUSEŁ Patryk
1996
Polwica Wierzbno
61.10
94
125
219
2013-07-12
11.
STRUŚ Rafał
1992
Legia Warszawa
61.80
94
120
214
2013-06-29
12.
FRANCZYK Adrian
1996
Polwica Wierzbno
58.40
95
115
210
2013-11-16
13.
SZEWCZYK Mateusz
1996
AKS Myślibórz
61.40
93
114
207
2013-09-13
14.
SKULIMOWSKI Mateusz
1998
Narew Pułtusk
61.60
94
113
207
2013-10-05
15.
DUSIŃSKI Dominik
1993
Gryf Bujny
61.90
96
110
206
2013-09-28

KAT. 69 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
68.60
130
162
292
2013-11-23
2.
CHOSZCZ Aleksander
1995
Atleta Gdańsk
68.20
125
149
274
2013-09-23
3.
BAJER Daniel
1994
AKS Myślibórz
68.20
124
147
271
2013-09-13
4.
SZATKOWSKI Mateusz
1996
Polwica Wierzbno
68.20
120
146
266
2013-04-11
5.
GORZELNIAK Kacper
1994
Śląsk Wrocław
68.80
114
147
261
2013-09-13
6.
SKOCZEK Szymon
1995
Tarpan Mrocza
68.80
119
141
260
2013-09-13
7.
ŚLIWIŃSKI Damian
1994
WLKS Siedlce
67.20
113
145
258
2013-04-13
8.
ROSOŁ Tomasz
1989
Górnik Polkowice
68.50
117
140
257
2013-09-13
9.
PALIŚWIAT Łukasz
1991
Włókniarz Konstantynów
69.00
111
145
256
2013-03-30
10.
KUSZTELAK Patryk
1992
Relaks Oborniki Śląskie
68.90
116
139
255
2013-06-29
11.
MIKOŁAJCZYK Dominik
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
69.00
115
138
253
2013-04-13
12.
NURKIEWICZ Paweł
1996
Tarpan Mrocza
69.00
115
135
250
2013-03-09
13.
KLARECKI Damian
1990
AZS AJD Częstochowa
68.80
110
137
247
2013-06-29
14.
KWAPISZ Dominik
1993
Stal Kunów
62.30
110
135
245
2013-03-23
15.
ROK Paweł
1989
AZS AJD Częstochowa
66.30
108
130
238
2013-05-25

KAT. 77 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Górnik Polkowice
76.60
161
190
351
2013-10-24
2.
KUCZYŃSKI Damian
1986
Budowlani Opole
76.60
145
185
330
2013-04-11
3.
KRAWCZYK Łukasz
1991
Budowlani Opole
76.90
136
170
306
2013-06-29
4.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
76.40
133
162
295
2013-09-13
5.
WERA Igor
1988
Start Grudziądz
76.70
133
159
292
2013-09-13
6.
WIŚNIEWSKI Damian
1986
Zawisza Bydgoszcz
69.70
127
161
288
2013-11-16
7.
JASIŃSKI Paweł
1996
Narew Pułtusk
76.20
129
156
285
2013-09-06
8.
GRELA Błażej
1993
Gryf Bujny
76.60
126
157
283
2013-04-14
9.
MIKOŁAJCZYK Dominik
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
73.50
125
155
280
2013-09-13
10.
JANUŚ Adam
1993
Lechia Sędziszów Małopolski
76.30
120
159
279
2013-04-14
11.
ŁAWECKI Łukasz
1994
WLKS Siedlce
75.20
124
152
276
2013-04-14
12.
ROMANEC Tomasz
1993
Górnik Polkowice
76.40
128
145
273
2013-04-14
13.
PELC Mateusz
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
75.70
121
147
268
2013-04-14
14.
CZARNECKI Mariusz
1981
Impuls Warszawa
74.60
120
146
266
2013-11-16
15.
SKOCZEK Szymon
1995
Tarpan Mrocza
72.80
118
147
265
2013-03-09

KAT. 85 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
84.70
175
205
380
2013-10-25
2.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Górnik Polkowice
79.70
161
195
356
2013-09-26
3.
KUCZYŃSKI Damian
1986
Budowlani Opole
77.70
145
180
325
2013-03-23
4.
SZCZEPANIK Kamil
1993
Mazovia Ciechanów
84.40
142
178
320
2013-06-16
5.
CHRUŚCIEWICZ Piotr
1984
Górnik Polkowice
80.20
143
175
318
2013-03-23
6.
KOTERBA Przemysław
1992
Śląsk Wrocław
85.00
141
177
318
2013-09-14
7.
KRAWCZYK Łukasz
1991
Budowlani Opole
78.90
135
180
315
2013-03-23
8.
PAWLICKI Adrian
1989
Zawisza Bydgoszcz
83.90
135
176
311
2013-09-14
9.
SIKORSKI Damian
1991
Mazovia Ciechanów
78.30
140
170
310
2013-11-16
10.
ŁAWECKI Łukasz
1994
WLKS Siedlce
80.80
137
165
302
2013-11-23
11.
GRELA Błażej
1993
Gryf Bujny
78.80
132
170
302
2013-03-23
12.
ZYGADŁO Jakub
1985
Zawisza Bydgoszcz
84.90
140
162
302
2013-09-14
13.
ROMANEC Tomasz
1993
Górnik Polkowice
80.50
135
161
296
2013-09-14
14.
PELC Mateusz
1994
UOLKA Ostrów Mazowiecka
82.10
135
161
296
2013-09-14
15.
INGLOT Damian
1989
Górnik Polkowice
80.60
128
166
294
2013-06-15

KAT. 94 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
90.80
175
210
385
2013-09-14
2.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
93.30
170
210
380
2013-10-26
3.
SROKA Krystian
1991
Tarpan Mrocza
90.10
161
196
357
2013-06-30
4.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
93.90
165
190
355
2013-07-12
5.
SAMORAJ Jarosław
1994
Mazovia Ciechanów
93.60
160
192
352
2013-09-14
6.
KOTERBA Przemysław
1992
Śląsk Wrocław
90.90
150
190
340
2013-03-23
7.
MIZERA Piotr
1990
AZS AJD Częstochowa
93.80
150
187
337
2013-11-24
8.
KASINA Mateusz
1993
Budowlani Opole
92.80
153
180
333
2013-09-14
9.
ZASŁONKA Adam
1993
Narew Pułtusk
88.80
150
175
325
2013-04-13
10.
SZCZEPANIK Kamil
1993
Mazovia Ciechanów
88.50
144
179
323
2013-09-14
11.
OPORSKI Łukasz
1988
KS Raszyn
93.20
145
177
322
2013-09-14
12.
PAWLICKI Adrian
1989
Zawisza Bydgoszcz
87.30
140
180
320
2013-12-14
13.
WESOŁOWSKI Damian
1994
Zawisza Bydgoszcz
93.90
146
170
316
2013-03-23
14.
HOIM Sebastian
1994
Budowlani Opole
89.60
147
165
312
2013-11-16
15.
SADURA Krystian
1993
Zawisza Bydgoszcz
94.00
136
173
309
2013-02-16

KAT. 105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
BONK Bartłomiej
1984
Budowlani Opole
103.70
188
216
404
2013-10-27
2.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
104.60
177
215
392
2013-04-13
3.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
104.30
169
221
390
2013-09-28
4.
KASABIJEW Arsen
1987
Górnik Polkowice
95.20
172
217
389
2013-09-14
5.
KOŁECKI Sylwester
1987
Górnik Polkowice
103.40
174
211
385
2013-09-14
6.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
98.70
170
207
377
2013-12-11
7.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
97.00
165
210
375
2013-08-03
8.
DOŁĘGA Robert
1977
Orlęta Łuków
104.90
165
205
370
2013-01-19
9.
SAMORAJ Jarosław
1994
Mazovia Ciechanów
100.10
162
201
363
2013-05-10
10.
GABRYŚ Marcin
1985
Flota Gdynia
103.00
151
200
351
2013-02-16
11.
WIEJAK Kacper
1990
Błonianka Błonie
103.10
156
191
347
2013-06-30
12.
BARAŃSKI Przemysław
1987
AZS AJD Częstochowa
102.10
155
185
340
2013-03-23
13.
KOTERBA Przemysław
1992
Śląsk Wrocław
94.20
145
191
336
2013-06-15
14.
SŁAWUTA Robert
1988
AZS AJD Częstochowa
102.50
150
185
335
2013-03-23
15.
KASINA Mateusz
1993
Budowlani Opole
94.30
153
180
333
2013-11-16

KAT. +105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
DOŁĘGA Marcin
1982
Zawisza Bydgoszcz
108.00
192
230
422
2013-09-14
2.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
106.50
177
225
402
2013-09-14
3.
KLICKI Krzysztof
1990
Mazovia Ciechanów
168.00
180
221
401
2013-09-14
4.
DOŁĘGA Daniel
1988
Budowlani Opole
123.10
184
217
401
2013-10-27
5.
KRASKA Adam
1978
Górnik Polkowice
120.30
167
223
390
2013-03-23
6.
KOCHAŃSKI Martin
1991
Start Grudziądz
115.40
170
211
381
2013-06-30
7.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
107.20
175
205
380
2013-03-23
8.
DOŁĘGA Robert
1977
Orlęta Łuków
110.00
168
212
380
2013-08-03
9.
ŁOZIŃSKI Bartosz
1994
AKS Myślibórz
135.80
165
197
362
2013-05-10
10.
OSUCH Bartłomiej
1982
Horyzont Mełno
118.70
160
200
360
2013-06-15
11.
GABRYŚ Marcin
1985
Flota Gdynia
107.70
155
202
357
2013-10-12
12.
KULPA Kamil
1988
AZS-AWF Biała Podlaska
122.20
150
198
348
2013-05-26
13.
BUDEK Przemysław
1992
Impuls Warszawa
109.00
155
191
346
2013-03-23
14.
WIEJAK Kacper
1990
Błonianka Błonie
107.30
150
190
340
2013-03-23
15.
RYKACZEWSKI Daniel
1992
Zawisza Bydgoszcz
129.60
156
170
326
2013-06-30

Losowy artykuł

W Lohja (FIN) rozegrano mistrzostwa „Baltic Cup 2014” w podnoszeniu ciężarów. W klasyfikacji zespołowej bezapelacyjne zwycięstwo odniosła reprezentacja Polski168 pkt. przed Finlandią144 pkt., Estonią73 pkt. i Łotwą25

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u