Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

1.

Orlęta Łuków

1688.91


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
DANILUK Jarosław
1996
102.4
137
172
309
25
365.75
DOŁĘGA Robert
1977
112.1
150
190
340
0
363.70
CZERWONOGRODZKI Patryk
1996
66.4
97
125
222
25
331.23
IZDEBSKI Marcin
1999
82.4
113
130
243
35
330.00
BONCIK Łukasz
1999
70.3
85
113
198
35
298.23
KARWOWSKI Mateusz
1999
63.9
70
81
151
35
248.80


2.

Horyzont Mełno

1586.54


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
OSUCH Filip
1994
79.9
115
140
255
25
339.64
FABRYKIEWICZ Paweł
1999
81.8
108
125
233
35
318.94
DOBRZAŃSKI Paweł
1997
64.0
90
110
200
35
317.87
JANOWICZ Paweł
1997
69.1
95
115
210
35
317.24
DĄDELEWSKI Dawid
1996
78.5
95
120
215
25
292.85
OSUCH Bartłomiej
1982
118.7
145
0
145
0
152.60


3.

Budowlani Nowy Tomyśl

1521.38


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
KUDŁASZYK Piotr
1999
63.4
94
120
214
35
339.66
JARNUT Radosław
1997
140.6
130
140
270
35
309.36
STASIK Martin
1999
46.8
62
82
144
35
296.58
KUDŁASZYK Tomasz
1979
78.4
98
133
231
0
287.99
STROIŃSKI Dominik
1997
87.9
95
120
215
35
287.79
RAKONIEWSKI Kajetan
1997
107.6
95
125
220
35
273.43


4.

Talent Wrocław

1489.16


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
HACZKO Michał
1984
130.5
141
175
316
0
325.30
PRZYBYLAK Adrian
1996
76.5
106
131
237
25
324.56
ZAJĄC Karol
1995
74.9
95
110
205
25
287.28
WOJCIECHOWSKI Mateusz
1993
143.9
120
155
275
0
278.53
SŁAWECKI Rafał
1988
104.7
120
130
250
0
273.49


5.

Tytan Oława

1484.89


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
BIEGA Tadeusz
1986
98.8
135
170
305
0
340.94
KOMOROWSKI Tomasz
1995
58.8
85
112
197
25
321.18
KOSZYKOWSKI Kamil
1991
84.5
110
140
250
0
299.64
OSTAPSKI Paweł
1994
78.1
95
120
215
25
293.61
ZIELIŃSKI Jakub
1999
69.3
65
80
145
35
229.52
KOŁTOWSKI Szymon
1999
56.0
51
70
121
35
223.85


6.

Zawisza II Bydgoszcz

1427.90


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
RYKACZEWSKI Daniel
1992
141.7
150
180
330
0
334.94
BUJKO Patryk
1995
104.9
105
145
250
25
298.31
KUNC Łukasz
1998
66.6
80
100
180
35
282.80
PŁONKA Grzegorz
1999
56.7
65
80
145
35
259.13
KASPRZYK Norbert
1999
58.9
70
75
145
35
252.72


7.

UKS Zielona Góra

1382.11


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
BARTKOWICZ Jakub
1996
78.6
90
123
213
25
290.18
JURKOWSKI Maciej
1997
77.5
90
110
200
35
285.95
ŁOCHOWSKI Przemysław
1987
105.5
120
140
260
0
283.67
ŁOCHOWSKI Jędrzej
1991
86.8
97
130
227
0
268.51
BARAN Kacper
1994
93.4
85
115
200
25
253.80
MAŃKOWSKI Błażej
1999
54.1
45
55
100
35
195.42


8.

KS Raszyn

1065.72


NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
GABRIEL Krystian
1997
80.9
70
105
175
35
249.50
BOGUCKI Michał
1986
133.8
101
117
218
0
223.34
GOLAŃSKI Jacek
1997
74.1
58
75
133
35
206.24
GABRIEL Krzysztof
1998
74.3
55
70
125
35
195.69
SYTA Jakub
1997
78.3
55
70
125
35
190.95


Losowy artykuł

W sobote w Tel Aviv (Izrael) zakończyły się Mistrzostwa Europy. W ostatnim dniu rywalizacji wielkie emocje zapewnili nam zawodnicy w kat. +105 kg. Bezkonkurencyjny okazał się LOVCHEV Aleksei (89, RUS; 134,

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u