Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUKOWIE!

To już pewne. Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów odbędą się w Łukowie. Zawody zostaną rozegrane w dniach 24-26 października na hali przy Gimnazjum Nr 2. Wizyta, którą kilkanaście dni temu złożył prezes PZPC Szymon Kołecki, przyniosła efekty.

Do Łukowa przyjadą najlepsi polscy sztangiści. Swój start potwierdzili m.in. mistrz olimpijski z Londynu Adrian Zieliński, medalista tych igrzysk Bartłomiej Bonk, wicemistrz Europy Tomasz Zieliński, no i oczywiście łukowianin trzykrotny Mistrz Świata Marcin Dołęga oraz Daniel Dołęga Zawody na żywo będzie transmitowała TVP Sport.

Mistrzostwa rozpoczną się w piątek konferencją dla trenerów i działaczy. Odbędzie się ona w auli I LO im. T. Kościuszki. W sobotę wystartują lżejsze kategorie, zaś w niedzielę zobaczymy najsilniejszych ludzi w Polsce. Bracia Dołęgowie wystartują w kategorii superciężkiej. Głównymi organizatorami mistrzostw jest Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Burmistrz Łukowa, Wójt Gminy Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, ŁKS Orlęta Łuków oraz Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej.

 

Partnerzy

Reklama

Losowy artykuł

W dniach 6-7 września w Nojabrsku, ponad 100-tysięcznym mieście Autonomicznego Okręgu Jamalsko-Nienieckiem odbędzie się 4. Turniej o Puchar Prezydenta Fedaracji Rosyjskiej. W zawodach wystąpią: Tomasz Zieliński (kat. 94 kg), Marcin Dołęga (

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u