POLACY GÓRĄ W TOP 12!

W sobotę 7.12 br w Havirov (CZE) rozegrano tradycyjny turniej w podrzucie - "TOP 12 im. Milana Romana". Wystąpili zawodnicy ze Słowacji, Czech i Polski. Pierwsze cztery miejsca w końcowej klasyfikacji zajeli biało-czerwoni. Zwyciężył Robert Dołęga (77, 106,0 kg) - 207,5 kg - 226,0 pkt. Drugie miejsce zajął Danieł Dołęga (88, 117,0 kg) - 207,5 kg - 219,2 pkt, a trzecie Łukasz Krawczyk (90, 78,5) - 175 kg - 218,0 pkt. Dla najstarszego z braci Dołęgów było to drugie zwycięstwo w tym turnieju. Przed rokiem zwyciężył Marcin Dołęga z nowym rekordem życiowym oraz turnieju 236 kg! Drugie miejsce zajął Tomas Matykiewicz, trzecie Robert Dołęga, a czwarty był Daniel Dołęga. VIDEO WYNIKI VIDEO GALERIE: ROBERT DANIEL

Partnerzy

Losowy artykuł

W Lohja (FIN) rozegrano mistrzostwa „Baltic Cup 2014” w podnoszeniu ciężarów. W klasyfikacji zespołowej bezapelacyjne zwycięstwo odniosła reprezentacja Polski168 pkt. przed Finlandią144 pkt., Estonią73 pkt. i Łotwą25