Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

MARCIN PRZEGRAŁ Z KONTUZJĄ, DANIEL IX-ty

Za nami Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów, które odbywały się we Wrocławiu. W ostatnim dniu zawodów startowali bracia Marcin i Daniel Dołęgowie. Niestety miło wspominać tego startu nie będzie 3-krotny Mistrz Świata - Marcin Dołęga, który nie zaliczył żadnej próby w rwaniu do ciężaru 185 kg i nie został sklasyfikowany w dwuboju kat. do 105 kg.

Marcin po Mistrzostwach Polski zmagał się z plagą kontuzji, które uniemożliwiły mu normalne przygotowania do mistrzostw. Kadrowi lekarze i fizjoterapeuci robili wszystko by Marcin mógł wystartować w tych zawodach.

"Na samym starcie nie czułem bólu, jednak braki treningowe zrobiły swoje. Jeszcze nikt bez treningu nie zdobył medalu Mistrzostw Świata." - mówił tuż po starcie Marcin Dołęga.

Dziewiąte miejsce w kat. +105 kg zajął najmłodszy z braci Dołęgów. Uzyskał on 401 kg w dwuboju, na co złożyło się 184 kg w rwaniu, co jest nowym rekordem życiowym Daniela oraz 217 kg w podrzucie. GALERIE: MARCINDANIEL WYNIKI

Partnerzy

Losowy artykuł

To już pewne. Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów odbędą się w Łukowie. Zawody zostaną rozegrane w dniach 24-26 października na hali przy Gimnazjum Nr 2. Wizyta, którą kilkanaście dni temu złożył preze