Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

MARCIN PRZEGRAŁ Z KONTUZJĄ, DANIEL IX-ty

Za nami Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów, które odbywały się we Wrocławiu. W ostatnim dniu zawodów startowali bracia Marcin i Daniel Dołęgowie. Niestety miło wspominać tego startu nie będzie 3-krotny Mistrz Świata - Marcin Dołęga, który nie zaliczył żadnej próby w rwaniu do ciężaru 185 kg i nie został sklasyfikowany w dwuboju kat. do 105 kg.

Marcin po Mistrzostwach Polski zmagał się z plagą kontuzji, które uniemożliwiły mu normalne przygotowania do mistrzostw. Kadrowi lekarze i fizjoterapeuci robili wszystko by Marcin mógł wystartować w tych zawodach.

"Na samym starcie nie czułem bólu, jednak braki treningowe zrobiły swoje. Jeszcze nikt bez treningu nie zdobył medalu Mistrzostw Świata." - mówił tuż po starcie Marcin Dołęga.

Dziewiąte miejsce w kat. +105 kg zajął najmłodszy z braci Dołęgów. Uzyskał on 401 kg w dwuboju, na co złożyło się 184 kg w rwaniu, co jest nowym rekordem życiowym Daniela oraz 217 kg w podrzucie. GALERIE: MARCINDANIEL WYNIKI

 

Partnerzy

Reklama

Losowy artykuł

W sobote w Tel Aviv (Izrael) zakończyły się Mistrzostwa Europy. W ostatnim dniu rywalizacji wielkie emocje zapewnili nam zawodnicy w kat. +105 kg. Bezkonkurencyjny okazał się LOVCHEV Aleksei (89, RUS; 134,

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u