Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

MISTRZOSTWA POLSKI W TVP! OSTATECZNE LISTY STARTOWE

 

W piątek w Ciechanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. Zawody zaplanowano na dwa dni (13-14 września). Po wielu latach ponownie na antenie TVP! W sobotę w TVP Sport zobaczymy bezpośrednie transmisje z rywalizacji w kat. 94, 105 i + 105 kg mężczyzn!

Poniżej prezentujemy ostateczne listy startowe, ogłoszone po weryfikacji przez Komisję Techniczną oraz program zawodów. Zapraszamy do lektury.

LISTY STARTOWE PROGRAM ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Cięzarów, Ciechanów, 13-14.09.2013.

KOBIETY

L.p. Numer losowy Kat. wagowa Nazwisko i Imię Rok ur. Klub Zgłoszony wynik
1 3 48 FUS Agata 98 Znicz Biłgoraj 150
2 16 48 JASTRZĘBSKA Wioleta 92 WLKS Siedlce 150
3 30 48 GRZESIAK Monika 90 AZS-AWF Biała Podl. 140
4 46 48 NIETZ Agata 97 Sokół Więcbork 87
5 53 48 MISZCZAK Karolina 97 WLKS Siedlce 90
             
6 12 53 SZCZEPAŃSKA Aleksandra 98 Mazovia Ciechanów 100
7 13 53 KOŁTOWSKA Patrycja 99 Tytan Oława 85
8 15 53 ZACHAREK Agnieszka 92 AKS Białogard 140
9 17 53 FELEDYN Katarzyna 93 Wisła Puławy 150
10 27 53 KUĆ Paulina 93 WLKS Siedlce 115
11 28 53 MALEC Emilia 90 AZS-AWF Biała Podl. 130
12 29 53 CHODOR Malwina 86 Śląsk Wrocław 145
13 44 53 ZAWERACZ Agata 91 Lechia Sędziszów Mał. 130
14 45 53 POLAKOWSKA Marlena 95 POM Piotrowice 130
15 52 53 MRÓZ Kinga 98 WLKS Siedlce 125
             
16 1 58 ŁOCHOWSKA Joanna 88 UKS Zielona Góra 200
17 8 58 PĘDZICH Magdalena 92 UOLKA Ostrów Maz. 175
18 14 58 GRZEGOREK Agata 94 Tytan Oława 180
19 18 58 DYRDA Iga 91 Unia Hrubieszów 125
20 25 58 MĘDZA Magdalena 98 WLKS Siedlce 135
21 26 58 WRÓBLEWSKA Izabela 96 Mazovia Ciechanów 170
22 31 58 GRABARCZYK Katarzyna 91 LKS Omega Kleszczów 150
23 33 58 GRYCZKA Joanna 89 WLKS Siedlce 145
24 48 58 KRASZEWSKA Natalia 92 Mazovia Ciechanów 170
             
25 4 63 GANC Inga 93 Wisła Puławy 130
26 5 63 KLEJDYSZ Martyna 98 WLKS Siedlce 100
27 9 63 PEPŁOWSKA Aleksandra 98 Mazovia Ciechanów 130
28 10 63 LEŚNIEWSKA Anna 85 Mazovia Ciechanów 200
29 19 63 ZASŁONKA Klaudia 98 Mazovia Ciechanów 100
30 32 63 GOTFRYD Marieta 80 Tytan Oława 210
31 39 63 MICHALSKA Aleksandra 94 Górnik Polkowice 165
32 41 63 SOBCZYK Hanna 97 Mazovia Ciechanów 105
33 42 63 KĘPA Iwona 91 Mazovia Ciechanów 180
34 43 63 ROK Agata 96 WLKS Siedlce 170
35 49 63 CABAJ Karolina 94 WLKS Siedlce 140
36 50 63 TOMKOWSKA Dominika 99 Mazovia Ciechanów 115
             
37 2 69 TYSZKO Agata 94 Unia Hrubieszów 150
38 11 69 LIS Wioleta 89 AKS Białogard 140
39 20 69 GROMKIEWICZ Sylwia 96 Górnik Polkowice 100
40 23 69 PIECHOWIAK Patrycja 92 Budowlani Nowy Tomyśl 200
41 34 69 BARAŃSKA Katarzyna 91 AZS AJD Częstochowa 180
42 35 69 MARCINOWSKA Katarzyna 91 WLKS Siedlce 130
43 40 69 IWAŃSKA Aneta 96 WLKS Siedlce 110
44 47 69 OSTAPSKA Katarzyna 88 Tytan Oława 200
45 54 69 KRUCZYŃSKA Milena 93 UOLKA Ostrów Maz. 180
             
46 21 75 MIZDAL Ewa 87 Unia Hrubieszów 225
47 24 75 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 190
48 36 75 LISEWSKA Katarzyna 89 WLKS Siedlce 190
49 51 75 NIESŁUCHOWSKA Sylwia 95 Mazovia Ciechanów 145
             
50 6 75+ MIERZEJEWSKA Aleksandra 92 Legia Warszawa 201
51 7 75+ KACZMARCZYK Kinga 97 Tytan Oława 190
52 22 75+ DROŻDZIEL Marta 93 Znicz Biłgoraj 200
53 37 75+ BAGIŃSKA Sabina 85 Śląsk Wrocław 220
54 38 75+ PASKO Magdalena 91 Lechia Sędziszów Mał. 190
55 55 75+ WIEJAK Małgorzata 92 Zawisza Bydgoszcz 220

MĘŻCZYŹNI

Numer losowy Kat. wagowa Nazwisko i Imię Rok ur. Klub Zgłoszony wynik
23 56 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 210
24 56 MAJEWSKI Szymon 97 AKS Myślibórz 180
27 56 GABRYLEWICZ Kamil 87 AZS-AWF Biała Podl. 180
28 56 KOZŁOWSKI Dominik 93 GKS Kościerzyna 220
35 56 KONDZIOŁKA Marcin 88 Unia Hrubieszów 205
56 56 TOMCZYK Marcin 93 LUKS Bujny 200
61 56 PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej 87 Józefowia Józefów 225
71 56 URBAN Marcin 94 Góral Żywiec 200
           
1 62 KASZEWSKI Janusz 93 Mazovia Ciechanów 170
13 62 URBAN Jakub 96 Góral Żywiec 205
22 62 KWAPISZ Dominik 93 Stal Kunów 230
25 62 DUSIŃSKI Dominik 93 LUKS Bujny 190
36 62 SZEWCZYK Mateusz 96 AKS Myślibórz 200
50 62 TOMCZYK Andrzej 93 UMLKS Radomsko 210
51 62 PONIEDZIAŁEK Piotr 95 Promień Opalenica 230
52 62 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 200
57 62 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 220
           
2 69 WIŚNIEWSKI Damian 86 Zawisza Bydgoszcz 275
3 69 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 230
10 69 KUSZTELAK Patryk 92 Śląsk Wrocław 240
12 69 BAJER Daniel 94 AKS Myślibórz 260
26 69 SZATKOWSKI Mateusz 96 Polwica Wierzbno 260
29 69 ŚLIWIŃSKI Damian 94 WLKS Siedlce 240
37 69 ROSOŁ Tomasz 89 Górnik Polkowice 260
38 69 MICHALSKI Jakub 99 Górnik Polkowice 200
48 69 SŁOWIKOWSKI Łukasz 96 Mazovia Ciechanów 180
49 69 CHOSZCZ Aleksander 95 Atleta Gdańsk 263
53 69 PALIŚWIAT Łukasz 91 Włókniarz Konstantynów 250
58 69 CHODOROWSKI Bartosz 96 Mazovia Ciechanów 200
60 69 CHODOR Damian 88 Śląsk Wrocław 235
62 69 GORZELNIAK Kacper 94 Śląsk Wrocław 250
           
4 77 WIADERNY Łukasz 89 KS Raszyn 265
9 77 INGLOT Damian 89 Górnik Polkowice 280
11 77 WERA Igor 88 Start Grudziądz 280
21 77 MIKOŁAJCZYK Dominik 94 UOLKA Ostrów Maz. 260
30 77 JASIŃSKI Paweł 96 Narew Pułtusk 280
39 77 SOWA Mateusz 96 Mazovia Ciechanów 240
47 77 BERA Sławomir 88 UMLKS Radomsko 260
54 77 SIKORSKI Damian 91 Mazovia Ciechanów 280
59 77 KRAWCZYK Łukasz 91 Budowlani Opole 300
63 77 GRELA Błażej 93 AZS AJD Częstochowa 275
           
5 85 ROMANEC Tomasz 93 Górnik Polkowice 280
18 85 PELC Mateusz 94 UOLKA Ostrów Maz. 270
19 85 KOTERBA Przemysław 92 Śląsk Wrocław 320
31 85 ZWARYCZ Krzysztof 90 Górnik Polkowice 330
40 85 KOZYRA Jakub 96 Atleta Gdańsk 275
46 85 KLĘKOWICZ Bartłomiej 95 Mazovia Ciechanów 240
55 85 PAWLICKI Adrian 89 Zawisza Bydgoszcz 320
64 85 ZYGADŁO Jakub 85 Zawisza Bydgoszcz 300
70 85 HAHN Damian 87 Atleta Gdańsk 263
           
6 94 HOIN Sebastian 94 Budowlani Opole 300
17 94 KASINA Mateusz 93 Budowlani Opole 310
32 94 ZIELIŃSKI Adrian 89 Tarpan Mrocza 370
41 94 ZASŁONKA Adam 93 Narew Pułtusk 325
44 94 GRELA Łukasz 86 AZS AJD Częstochowa 340
45 94 SAMORAJ Jarosław 94 Mazovia Ciechanów 340
65 94 SZCZEPANIK Kamil 93 Mazovia Ciechanów 310
69 94 ŻÓRAWSKI Damian 97 Mazovia Ciechanów 270
72 94 OPORSKI Łukasz 88 KS Raszyn 320
           
7 105 KOŁECKI Sylwester 87 Górnik Polkowice 370
14 105 BONK Bartłomiej 84 Budowlani Opole 390
33 105 SADURA Krystian 92 Zawisza Bydgoszcz 300
42 105 GROMKIEWICZ Robert 92 Górnik Polkowice 280
66 105 KUNC Paweł 91 Zawisza Bydgoszcz 270
67 105 KASABIJEW Arsen 87 Górnik Polkowice 370
73 105 ZIELIŃSKI Tomasz 90 Tarpan Mrocza 380
74 105 DOŁĘGA Robert 77 Orlęta Łuków 360
           
8 105+ KOCHAŃSKI Martin 91 Start Grudziądz 365
15 105+ KRASKA Adam 78 Górnik Polkowice 380
16 105+ ŁOZIŃSKI Bartosz 94 Zawisza Bydgoszcz 350
20 105+ DOŁĘGA Daniel 88 Budowlani Opole 380
34 105+ CZEKIEL Kornel 87 Budowlani Opole 380
43 105+ KULPA Kamil 88 AZS-AWF Biała Podl. 340
68 105+ KLICKI Krzysztof 90 Mazovia Ciechanów 395
75 105+ DOŁĘGA Marcin 82 Zawisza Bydgoszcz 400

PROGRAM ZAWODÓW

Program zawodów

Piątek, 13.09.2013

10:00 - start kat. 56, 62 kg M

12:00 - uroczyste otwarcie MP

12:30 - start kat. 48, 53 kg K

14.00 - start kat. 69 kg M

16:00 - start kat. 58 kg K

17:30 – start kat. 63 kg K

19:00 - start kat. 77 kg M

Sobota, 14.09.2013

9:00 - start kat. 69, 75 kg K

10:30 - start kat. 85 kg M

12:45 - start kat. 94 kg M

14:15 - start kat. 105 kg M

16:00 - start kat. +105 kg M

17:30 - start kat. +75 kg K

19:00 - zakończenie zawodów

Partnerzy

Reklama

Losowy artykuł

W sobotę w Łukowie rozegrano jeden z turniejów w ramach II rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów II ligi. Przed własną publicznością pewnie zwyciężyły Orlęta Łuków z łącznym wynikiem 1694,7 pkt przed K

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u